Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, м-т Ален мак
103 987 €
203 380.89 лв.

(2 000 €, 3 911.66 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:02 на 3 април, 2026 год.
Обявата е посетена 163 пъти.
Площ:
52 m2
Етаж:
5-ти от 7
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg
Представяме двустаен апартамент в нов затворен комплекс, на втора линия от плаж Кабакум. Отлична локация на 170 м от морето и на 11 км от центъра на Варна.

Строителството стартира май 2025 г., а Акт 16 е предвиден до май 2027 г.

Комплексът разполага с подземен паркинг, детска площадка, затворени вътрешни дворове, също така и с търговски помещения на партерния етаж.

Параметри на имота

Жилището с обща площ от 52.84 кв.м е разположено на 5-ти етаж от 7 и има следното разпределение:
входно антре;
дневна с кухненски кът и трапезария;
спалня;
баня с тоалетна;
тераса.Апартаментът се предава в степен на завършеност по БДС, на шпакловка и замазка.

Очакваме Вашето запитване

Ако желаете да организирате оглед на имот, който Ви интересува, или да посетите някой от нашите офиси, моля свържете се с нас. За да уговорите ден и час за среща или оглед, можете да се обадите на посочения в обявата телефон или да изпратите запитване чрез електронната поща. Нашият консултант ще Ви съдейства с всички необходими подробности и ще уговори удобно за Вас време.

Търсите подходящия за Вас имот?

Не се колебайте да се свържете с нас и да ни разкажете за Вашите нужди и предпочитания. Нашият екип ще проведе задълбочено проучване на пазара, за да Ви предложи имоти, които точно отговарят на Вашите критерии. Разполагаме с изключително портфолио от висококачествени и ексклузивни жилища, които са достъпни само за нашите клиенти. За да сте първите, които ще получите информация за тях свържете се с нас.